Darbuotojų nuoma (laikinasis įdarbinimas) – tai puikus sprendimas verslams, kurie ieško laikinų darbuotojų vienam, ar keliems projektams, o galbūt, netgi ilgalaikiam darbui, tačiau nori išbandyti savo būsimus darbuotojus, išvengiant nereikalingos biurokratijos ir mokesčių. Izotop.lt džiaugiasi, galėdami pasiūlyti laikinojo įdarbinimo paslaugą Lietuvoje ir užsienyje. 

Darbuotojų nuoma - patenkinti darbuotojai

Darbuotojų nuoma - tai ir Tavo galimybė!

Darbuotojų nuoma - tai tavo galimybė!

Darbo paieška – tikras iššūkis? Nerandi tinkamų sąlygų, norimo darbo, gerų darbdavių? Laikinasis įdarbinimas – galimybė Tau! Susisiek su mumis, papasakok apie save ir mes Tau suteiksime keletą darbo pasiūlymų iš mūsų partnerių. Išsirink geriausią, užpildyk anketą, ir pradėk kelią į savo svajonių karjeros aukštumas, arba dirbk užsidirbk savo svajonių įgyvendinimui! Ypač rekomenduojame darbuotojų nuomą tiems, kurie nori dirbti užsienyje, bet taip pat siekia užsigarantuoti geras darbo sąlygas, socialines garantijas, pagalbą svetimoje šalyje ir net apgyvendinimo galimybes. Taip pat laikinas darbas padės Tau parodyti tai, ką sugebi mūsų klientams, ir galbūt Tu jiems patiksi ir gausi gerą bei pastovų darbą savo sektoriuje. Šiuo metu laikinąjį įdarbinimą siūlome Lietuvoje, Belgijoje, Nyderlanduose ir Vokietijoje. Susisiek su mumis!

Galimybės verslui su Izotop.lt siūloma darbuotojų nuoma!

Darbuotojų nuoma puikiai pasitarnaus Jūsų verslui. Pasinaudojant laikinojo įdarbinimo sutartimi, Jūs galėsite rasti ekspertų savo laikiniesiems projektams, greitai ir nesunkiai pakeisti savo ilgalaikius darbuotojus, lengvai galėsite rasti žmonių ilgalaikiam darbui, bet pirma pamatysite jų darbo kokybę. Negana to, pasirašius darbuotojų nuomos sutartį, Jums nereikės rūpintis socialinėmis garantijomis, samdymo biurokratija, papildomais mokesčiais ir kitais iššūkiais, kuriuos tenka įvykdyti, norint rasti darbuotojų. Izotop.lt pasirūpins viskuo kokybiškai, o Jūs galėsite operatyviai vykdyti savo verslo veiklą, kartu su naujais darbuotojais. Susisiekite su mumis, papasakokite apie savo verslą, reikalavimus būsimiems darbuotojams, o toliau viskuo pasirūpinsime mes!

Verslo galimybės su darbuotojų nuoma

Kodėl rinktis Izotop.lt?

Mes puikiai suprantame, kad tokia jauna įmonė, kaip Izotop.lt, ne visada atrodo, kaip viena patikimiausių. Tačiau, mūsų įmonės naujoviškumas leidžia išnaudoti moderniąsias technologijas ir naujas žinias tam, kad suteikti kuo kokybiškesnę paslaugą. Mes pastoviai tyrinėjame darbo rinkos tendencijas ir žinome, kaip suteikti aukštos kokybės paslaugas. Mes norime šį verslą plėtoti sėkmingai ir sąžiningai, todėl suprantame, kad empatija, geras balansas tarp darbuotojo ir darbdavio, kokybiškas paslaugos suteikimas yra pagrindiniai Izotop.lt sėkmės ingredientai. Pasitikėkite mumis ir raskite tai, ko Jums reikia iš Izotop komandos!