Darbas Lietuvoje - konkurencingas atlyginimas, užtikrintas saugumas!

Sveiki atvykę į Izotop.lt

Esame jauna, tačiau ambicinga ir patikima įmonė. Pagrindinė stiprioji mūsų pusė – kvalifikuoti darbuotojai, jau turintys darbo šioje srityje patirties.

Šiuo metu padedame rasti darbą Lietuvoje, Belgijoje, Nyderlanduose ir Vokietijoje. Galime pasiūlyti darbą norintiems dirbti ir užsidirbti žmonėms.

Plečiame partnerių tinklą, daug dėmesio skiriame jų atrankai. Bendradarbiaujame su Lietuvoje ir užsienio šalyse įsikūrusiais viešbučiais, restoranais, padedame įsidarbinti biuruose, gamyklose, sandėliuose, ūkiuose ir kitur.

Tarpininkaujame įdarbinant įvairias profesijas turinčius įvairių kvalifikacijų darbuotojus.

„Izotop“ veiklos specifika

Esame orientuoti į klientus: padedame rasti darbą, užtikrinantį orias sąlygas ir patrauklų atlyginimą.

Visuomet esame pasiruošę jums nuoširdžiai padėti!

Darbo pasiūlymai Lietuvoje
Darbas Lietuvoje ir užsienyje

Izotop.lt - suprantame ir bendradarbiaujame!

Mūsų komanda vertina ir stengiasi suprasti abi šalis – tiek darbdavį, tiek darbuotoją. Kylant nesklandumams, mes visada patarsime, bendradarbiausime ir kartu atrasime balansuotą, abejoms šalims tinkantį kompromisą! Jeigu ieškote darbo Lietuvoje ar užsienyje, galite kreiptis į mus ir net nesijaudinti dėl potencialių problemų ir nesutarimų, kurie gali iškilti tarp darbuotojo ir darbdavio! 

Skaidrumas, atvirumas ir sąžiningumas – svarbiausia!

Esame jauni, tačiau ambicingi ir siekiame, kad Izotop.lt sėkmingai plėstų savo veiklą, neturėtų teisinių nesklandumų, prastos reputacijos ir savo darbu ar darbuotojais nepatenkintų klientų. Visada iškeliame sąžiningumą, atvirumą ir skaidrumą kaip pačias svarbiausias savo vertybes. Nemeluojame, neslepiame faktų ir neapgaudinėjame savo klientų. Žinome, kad būtent sąžiningas, skaidrus ir kokybiškas paslaugos suteikimas yra raktas į sėkmingą verslą. Mes norime, kad Jūs liktumėte patenkinti ir rekomenduotumėte mūsų paslaugas draugams, artimiesiems, ar net patys dar kartą pasinaudotumėte jomis ateityje. Iš savo klientų darbdavių reikalaujame tokios pat atviros ir sklandžios komunikacijos, o iš būsimų darbuotojų – atviro anketų pildymo bei sklandaus ir kokybiško darbo įmonėje. Tad, dirbkime, užsidirbkime ir galvokime apie savo darbinę ateitį! Izotop.lt Jums padės.